• +90 (392) 228 8440
  • info@kktckb.org

Hizmet veren Yönetim Kurulu Üyeleri



İsim

Görevi

Görev Başlama

Tarihi

Görev Bitiş Tarihi

Olgun Beyoğlu Yönetim Kurulu Başkanı

16 Nisan, 1993

9 Şubat, 1994

 

Sn.Yılmaz TOSUN Üye

17 Mart, 1993

28 Şubat, 1995

 

Sn.Aziz M.KENT  Üye

24 Nisan, 1995

9 Haziran, 1997

 

Sn.Süleyman KIRYAĞDI Üye

15 Ağustos, 1994

4 Kasım, 1994

 

Sn.Turgut TOKUŞ  Üye

17 Mart, 1993

18 Temmuz, 1997

22 Ekim, 1998

 

Sn.İsmail ERGÜN Üye

18 Temmuz, 1997

17 Kasım, 1998

Sn.Mehmet Ziya BERKMAN Üye

9 Eylül,1997

1 Aralık, 1998

6 Haziran, 2001

 

 

Sn.Varol Hacı ŞAKİROĞLU Üye

14 Nisan, 1999

6 Haziran, 2001

 

Sn.Erol Kazım ANDAÇ Yönetim Kurulu Başkanı

18 Temmuz,1997

6 Haziran, 2001

Sn.Mustafa UZUN Yönetim Kurulu BaşkanıÜye

1 Mart, 1994

 

18 Temmuz,1997

24 Şubat, 1997

 

20 Nisan, 1999

Ergün Vudalı Yönetim Kurulu Başkanı

19 Şubat, 1997

10 Temmuz, 1997

Sn.A.İhsan TOSUNER  

30 Eylül, 1998

21 Mayıs, 2003

 

Sn.Dr.Serdar ŞAHİNKAYA  

30 Eylül, 1998

21 Mayıs, 2003

 

Sn.Fadıl RİNTER  

14 Mart, 2001

1 Aralık, 2005

 

Sn.Dr.Ahmet AKER  

2 Ağustos, 2001

12 Şubat, 2004

 

Sn.Attila BERBEROĞLU  

2 Ağustos, 2001

21 Mayıs, 2003

 

Sn.Özmen NASIFOĞLU  

2 Ağustos, 2001

21 Mayıs, 2003

 

Sn.Dr.Ata ATUN  

28, Mayıs, 2003

 04 Eylül, 2006

Sn.Hüseyin AKTIĞ  

28 Mayıs, 2003

22 Eylül, 2005

Sn.Dr.Zeki ÇİFTÇİ  

4 Haziran, 2003

Göreve devam ediyor

Sn.Mehmet İLHAN  

4 Haziran, 2003

İstifa

 

Sn.Dr.Mehmet KIRAL  

8 Aralık, 2000

19 Şubat, 2002

9 Temmuz, 2003

14 Ocak, 2005

7 Ekim, 2005

22 Eylül, 2006

Sn.Yalçın VEHİT  

3 Mart, 2004

7 Aralık, 2004

Sn.Haluk MUT  

15 Aralık, 2004

20 Mayıs, 2009

Sn.Seyfi AKDENİZ  

28 Eylül, 2005

22 Eylül, 2006

 

Sn.Engin ARI   

14 Kasım, 2005

22 Eylül, 2006

Sn.Kayhan SONSAL  

27 Ekim, 2006

Göreve devam ediyor

Sn.Sinan BAĞDATLI  

29 Kasım, 2006

20 Mayıs, 2009

Sn.Ergün ERKOL  

29 Kasım, 2006

 

20 Mayıs, 2009

Sn.Mustafa Şevket ANDAY  

29 Kasım, 2006

20 Mayıs, 2009

Sn.Seyfettin KOÇUM  

20 Haziran, 2007

20 Mayıs, 2009

Sn. Ömer KÖSEOĞLU Yönetim Kurulu Başkanı

10 Haziran, 2009

Görevde

Sn. Aziz KALÇAY Yönetim Kurulu As Başkanı

10 Haziran, 2009

Görevde

Sn. Münür DORATLI Üye

10 Haziran, 2009

16 mart 2011

Sn. Atilla SÜREN Üye

10 Haziran, 2009

Görevde

Sn. Ertan TOSUN Üye

10 Haziran, 2009

Görevde

Sn.Feyzi HANSEL Üye

16 Mart 2011

Görevde